^

 

ПРО НАС

Вислів «Одна голова - добре, а дві - краще» - вигадана саме про нас. Ми - брати близнюки, які цілком і повністю поринули в світ архітектури. Прямуючи одним професійним шляхом ми доповнюємо один одного, тому ми вирішили стати сімейним архітектурним бюро. Але, не ми вибрали цю професійно, скоріше вона обрала нас. В області архітектурного проектування і будівництва перші кроки ми почали робити з 2002 року, будучи на той момент ще студентами архітектурного ВНЗ. До 2004 року ми закінчили університет і прийняли на себе обов`язки архітекторів, зіштовхуючись з численними труднощами і практичними будівельними питаннями. За весь період нашої творчості ми працювали з найрізноманітнішими типами будівель: житло, офіси, навчальні заклади, підприємства громадського харчування, складські приміщення, лабораторії, заводські адміністративні будівлі, культові споруди, торгові приміщення тощо. Виконували дизайн приміщень, ландшафтний дизайн та багато іншого. Доводилось працювати з великою кількістю різноманітних фахівців і поринати в найрізноманітніші завдання. Цей безцінний досвід допоміг трансформувати наші свідомості і перетворити нас в самостійних і самодостатніх спеціалістів широкого профілю. У 2012 році ми успішно пройшли сертифікацію в сфері архітектурного об`ємного проектування. На нинішній момент ми, володіючи всіма навичками сучасних архітекторів, можемо запропонувати вам якісні послуги з проектування будівель і споруд з урахуванням найсучаснішої нормативної, правової та технологічної бази. Використовуючи потужні програмні модулів комп`ютерного проектування ми часом можемо замінити роботу цілого проектного бюро минулої епохи. Невід`ємною частиною нашої роботи є надання ґрунтовних консультації з вибору матеріалів для будівництва, типу і способу зведення будівель. До своєї роботи ми ставимося з любов`ю і відповідальністю, оптимістично дивлячись на різні складнощі на шляху до досягнення мети.


 

НАША АРХІТЕКТУРНА ФІЛОСОФІЯ

Архітектура - це безумовно мистецтво, і на наш погляд це саме парадоксальне і складне мистецтво. Організація середовища і простору в єдину гармонійну композицію, з огляду на величезну кількість вимог і побажань вимагає великої кількості знань і навичок. Адже середовище життєдіяльності людини повинно враховувати безпеку, функціональність, довговічність, рух сонця, гнучкість в експлуатації і комфорт перебування в ньому враховуючи плину часу. Дуже важливим э розташування об`єкта. Унікальність ландшафту, природного ареалу і навколишньої забудови є основоположним елементом і одним з натхненників при формуванні об`ємів будівлі. Працюючи з різними стилями потрібно розуміти ті епоху коли вони зародилися, характерність їх конструктивних і естетичних підходів. Важливо мати розуміння еволюції мислення в архітектурних рішенях з античних часів і до нині, інакше процес проектування перетворюється в несвідоме мавпування. Архітектору потрібно бути трохи прагматичним математиком, який вирішує найскладнішу в світі головоломку, але з іншого боку є досить важливо відштовхуватися від сухого функціонального підходу і залишати місце для інтуїції і пошуку потрібних пропорцій для вишуканого і естетичного результату. У решті-решт складна формула із всіх згаданих аспектів у руках майстра чарівним чином народжує нове прекрасне середовище зі сталі, каменю, дерева, скла та бетону.


 

СТВОРЕННЯ ОБ`ЄКТА

Основний принцип у створенні кожного об`єкта - це перш за все раціональний підхід і делікатне балансування між побажанням замовника, знаннями і досвідом проектувальника, а також потенціалом проектованого середовища. Питання сучасних технологій будівництва, нових будівельних матеріалів, матеріалів вторинного використання, аналіз гнучкості їх застосування - завжди актуальний для нас. З кожним новим проектом ми намагаємося заново розглянути питання енергозбереження і покращити результат, застосовуючи нові світові інноваційні ідеї, включаючи використання нового енергоефективного обладнання, геотермальної та відновлюваної енергії землі. Для цього у нас є цілий ряд консультантів і фахівців в даній сфері з якими ми співпрацюємо. Для нас важливо розуміти не тільки нинішні тенденції в суспільстві, будівництві, дизайні та архітектурі і зв`язку між ними, але ми намагаємося тримати у полі зору майбутнє , яке останнім часом стало все швидше перетворюватися в сьогодення.

Наші партнери

з питань вентиляції та кондиціювання

Альтен система

з питань оснащення віконними та дверними констукціями

Укрфасадбуд
 

Litinsky and litinsky.com
 

© Всі права захищені.