^

ВАРТІСТЬ

На вартісну складову впливають ряд факторів.
Згідно нормативної документації об`єкти розділені за класами відповідальності. Залежно від класу відповідальності тої чи іншої будівлі норми передбачають різну за обсягом проектну роботу, а сам по собі проект в залежності від типу будівлі включає в себе різні розділи. З огляду на особистий досвід у проектній діяльності та будівництві, ми прийшли до того, що в кожному окремо-взятому випадки є необхідність додатково загострювати увагу на певних аспектах і зовнішніх факторах, які можуть вплинути на якість кінцевого продукту, для себе ми виділили два основних.
Першорядним комплексним аспектом є середовище. Ми проводимо аналіз її будівельного потенціалу, аналіз складності рельєфу, геологічних умов і наявності сейсміки, аналіз навколишньої забудови і нормованих вимог в конкретному середовищі, їх критичність. Другим є якості архітектурних об`ємно-просторових рішень, їх масштаб, складність, унікальність, стильовий напрям. Аналізуються вимоги до стійкості архітектурних рішень та інженерного насичення. Зпираючись на все сказане вище формується ціна.

Усередньому ціна проектування за 1 м² будівлі складає від 8$ до 25$ відповідно до класу відповідальності, площі та унікальності будівлі.

Наші партнери

з питань вентиляції та кондиціювання

Альтен система

з питань оснащення віконними та дверними констукціями

Укрфасадбуд
 

Litinsky and litinsky.com
 

© Всі права захищені.