ВАРТІСТЬ

На вартісну складову впливають ряд факторів.
Згідно нормативної документації об`єкти розділені за класами відповідальності. Залежно від класу відповідальності тої чи іншої будівлі норми передбачають різну за обсягом проектну роботу, а сам по собі проект, в залежності від типу будівлі, включає в себе різні розділи. З огляду на особистий досвід у проектній діяльності та будівництві, ми прийшли до того, що в кожному окремо-взятому випадку є необхідність додатково загострювати увагу на певних аспектах і зовнішніх факторах, які можуть вплинути на якість кінцевого продукту, для себе ми виділили два основних.
Першорядним комплексним аспектом є середовище. Ми проводимо аналіз його будівельного потенціалу, складності рельєфу, геологічних умов і наявності сейсміки, аналіз навколишньої забудови і нормованих вимог в конкретному середовищі, їх критичність.
Другим є якості архітектурних об`ємно-просторових рішень, їх масштаб, складність, унікальність, стильовий напрям. Аналізуються вимоги до стійкості архітектурних рішень та інженерного насичення. Зпираючись на все сказане вище формується ціна.

Усередньому ціна проектування за 1 м² будівлі складає від 8$ до 25$ відповідно до класу відповідальності, площі та унікальності будівлі.

Ми доступні для спілкування:

viber          whatsApp          telegram
 

Наші сторінки в соцмережах:

facebook
 

Прямі контакти:

 

Графік роботи:

Пн-Сб, 9:00 – 18:00
 

Наші партнери:

з питань вентиляції та кондиціювання

Альтен система

з питань оснащення віконними та дверними констукціями

Укрфасадбуд
 

LitinskyandLitinsky.com
 

© Всі права захищені.